بزرگداشت روز دندان پزشک در انجمن دندان پزشکی ایران شعبه آذربایجان غربی

بزرگداشت روز دندان پزشک در انجمن دندان پزشکی ایران شعبه آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران دکتر چنگیز نعمانی مسئول روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران شعبه آذربایجان غربی ضمن اعلام خبر فوق افزود:

حسب ادامه جلسات قبلی ، هیئت مدیره انجمن آذربایجان غربی در ۱۸ فروردین جلسه ای به ریاست آقای دکتر بهنام عباسیان رئیس هیئت مدیره تشکیل داد که در آن جلسه از پیشکسوتان جامعه دندانپزشکی دعوت به عمل آمده بود.
در این جلسه همچنین به منظور هر چه باشکوه تر برگزار نمودن  گرامیداشت  ۲۳ فروردین روز دندانپزشک تصمیم گیری و هماهنگی های لازم به عمل آمد.                                                                                                       
دکترنعمانی در ادامه افزود:                                                                                                                                                        

 با تلاش و همیاری همکاران در هیئت مدیره این تصمیم عملی گردید  و در ۲۳ فروردین سال ۱۳۹۷همکاران عزیز دندانپزشک به اتفاق همسران خود(به منظور تجلیل از جایگاه همسر) و همچنین مسئولین استانی از نظام پزشکی ،استانداری ، شورای شهر، شهرداری و  دانشگاه علوم پزشکی به هتل انا ارومیه دعوت شدندکه با استقبال خوب همکاران عزیزگرامی نیز مواجه شد.                                                   

 مسئول روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران شعبه آذربایجان غربی در ادامه اظهار داشت:
در این مراسم ابتدا  دکتر بهنام عباسیان رئیس هیئت مدیره انجمن ضمن خوش آمد گویی به همکاران عزیز ومیهمانان گرانقدر ،از همکاران دندانپزشک که با اتحاد و انسجام همیشه همراه و همیار انجمن بوده و هستند تشکر و قدر دانی نمود.
سپس اقای دکتر عبایی رئیس محترم سازمان نظام پزشکی ضمن تقدیر از تلاشهای انجمن دندانپزشکی ایران شاخۀ آذربایجان غربی و بخصوص دکتر عباسیان ریاست انجمن از فعالیت های این شعبه در عرصه های مختلف اجتماعی،صنفی و برگزاری دوره های علمی تشکر و قدر دانی نمودند.                                                                   
در ادامه این مراسم آقای حضرت پور شهردار شهر ارومیه در مورد نقش قابل توجه دندانپزشکان در توریسم سلامت و اثرات آن در رونق شهری صحبت کردند.
دکتر نعمانی افزود: سخنران بعدی اقای دکتر محمد جعفری رئیس دانشکده دندانپزشکی ارومیه بودند.ایشان به پاره ای از فعالیتهای دانشکده دندانپزشکی و مشکلات و نیازهای فعلی اشاره نموده و خواستار همکاری بیشتر مسئولین شهر برای برطرف کردن نیازها و مشکلات فعلی دانشکده شدند.دکتر محمد جعفری از فعالیتهای انجمن و همچنین برگزاری جشن دندانپزشکی تشکر و قدردانی کردند وچنین مراسمی را بهانه ای برای انسجام جامعه دندانپزشکی برای پیشبرد اهداف عالیه سلامت دانستند.  دکتر وحید مصطفی زاده دبیر انجمن دندانپزشکان ایران شاخه آذربایجان غربی سخنران بعدی بودند. ایشان منتخبین جامعه دندانپزشکی را معرفی کردند و با معرفی ایشان از منتخبین و پیشکسوتان دندانپزشک با اهدای لوح یادبود تجلیل بعمل آمد.
در این مراسم ضمن اجرای موسیقی و ترانه توسط هنرمندان ناشنوا، پزشک شاعر جناب آقای دکتر تیزرو ملقب به شبگرد با سروده های خود به مراسم فضای معنوی بخشیدند.

مراسم گرامیداشت 23 فروردین روز دندانپزشک در هتل انا ارومیه

اقای دکتر مصطفی زاده دبیر انجمن دندانپزشکی ایران شاخه اذربایجان غربی

اجرای برنامه زنده توسط هنرمندان ناشنوا در مراسم روز دندانپزشک هتل انا ارومیه

اقای دکتر محمد جعفری رئیس دانشکده دندانپزشکی ارومیه

اقای حضرت پور شهردار شهر ارومیه

اقای دکتر عبایی رئیس سازمان نظام پزشکی ارومیه

استقبال هیئت مدیره انجمن از همکاران عزیز شرکت کننده در مراسم روز دندانپزشک

جلسه هیئت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران شعبه آذربایجان غربی با پیشکسوتان جامعه دندانپزشکی برای تصمیم گیری در مورد بزرگداشت روز دندانپزشک

هیئت مدیره و استقبال از همکاران عزیز شرکت کننده در مراسم روز دندانپزشک در هتل انا ارومیه

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •