نشست مشترک اعضاء کارگروه‌های فرهنگی، نیکوکاری و اطلاع‌رسانی انجمن دندان‌پزشکی ایران با ریاست کنگره اکسیدا 2019

نشست مشترک اعضاء کارگروه‌های فرهنگی، نیکوکاری و اطلاع‌رسانی انجمن دندان‌پزشکی ایران با ریاست کنگره اکسیدا 2019

روابط عمومی انجمن دندان‌پزشکی ایران
روز دوشنبه ۱۰ دی‌ماه کارگروه‌های فرهنگی، نیکوکاری و اطلاع‌رسانی نشست مشترکی را با دکتر فرخ‌زاد ریاست پنجاه و نهمین کنگره انجمن دندان‌پزشکی ایران در محل انجمن برگزار نمودند.
در این نشست دکتر فرخ‌زاد با توجه به تِم کنگره (دانش و اخلاق دو بال تعالی) بر حضور فعال کارگروه‌های فرهنگی و نیکوکاری تأکید نموده و اظهار داشت: با توجه به تِم کنگره که دانش و اخلاق است باید متذکر شد که این کنگره عمدتاً فرهنگی است و تیزر آن که ققنوس است براساس تاریخ اساطیری ایران و نمادهای فرهنگی ایرانی ساخته شده است. ایشان همچنین افزود ما در شورای برگزاری آماده هستیم تا طرح‌ها و پیشنهادهای رسیده از کارگروه‌ها را بررسی و اجرایی نمایم درواقع این امکان هست که بتوانیم موضوعات موردنظر را با روش‌های مناسب و تأثیرگذار به مخاطبان خود منتقل نماییم.
در ادامه جلسه در مورد توانایی‌ها و پتانسیل‌های کارگروه‌ها و نحوهٔ حضور در کنگره توسط اعضاء حاضر بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و تأکید گردید با توجه به اینکه وظیفهٔ فرهنگ تلطیف فضای اجتماعی و رساند آن به اخلاق است، تقویت بخش‌های فرهنگی برای پشتیبانی از تِم کنگره ضروری خواهد بود.
در ادامه دکتر فرخ‌زاد ضمن معرفی دکتر پارسیون به‌عنوان رابط کارگروه‌ها با کنگره از همکاران درخواست نمود تا هرچه سریع‌تر طرح‌ها و برنامه‌های خود را به ایشان ارائه نمایند تا در شورای برگزاری کنگره موردبحث و بررسی قرار گیرد.
پنجاه و نهمین کنگره دندان‌پزشکی ایران در تاریخ ۹ الی ۱۳ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ در محل سالنهای همایش برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.
 
 
 
 
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •