فعالیت‌های انجمن دندان پزشکی ایران شعبه خراسان جنوبی در یک نگاه

فعالیت‌های انجمن دندان پزشکی ایران شعبه خراسان جنوبی در یک نگاه

روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران

انجمن دندان پزشکی ایران شعبه خراسان جنوبی درطی سه سال گذشته کارنامه در خور تقدیری داشته است از جمله فعالیت‌های این شعبه می‌توان به:
برگزاری بیش از ۲۰ جلسه هیئت مدیره انجمن


برگزاری ۸ برنامه آموزشی دندان پزشکی با مجموعا ۴۳ امتیاز بازآموزی. این برنامه‌ها شامل:
آموزش‌هایی در خصوص رادیولوژی- مباحث قانونی در دندان پزشکی-مروری بر بیماری‌های سیستمیک در دندان پزشکی- اندوی روتاری و مباحث وابسته به آن-مروری بر مباحث پریو در دندان پزشکی-ایمپلنت و نقش آن در دندان پزشکی مدرن و ... بوده است.


برگزاری سالانه جشن‌ها و مراسم بزرگداشت روز دندان پزشک و تقدیر از دندان پزشکان پیش کسوت
برگزاری نشست با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و تفاهم با این دانشگاه و همکاری معاونت آموزشی-معاون تحقیقات و ریاست دانشگاه در طی دوره‌های مختلف در جهت استفاده از امکانت آموزشی دانشگاه در برنامه‌های علمی انجمن. این همکاری و همراهی دانشگاه با انجمن به گونه‌ای است که کلاسها ، همایش‌ها و برنامه‌های انجمن در سالن‌های دانشگاه برگزارشده هزینه‌ای بر دوش انجمن در این زمینه قرارندارد. این تجربه در واقع انجمن را از دغدغه یافتن اسپانسر برای برگزاری برنامه‌های خود رهایی داده که به استقلال این انجمن در برنامه‌ها و استفاده از اساتید کمک شایانی نموده است.
برگزاری جلسه با مسئولین آموزش مداوم دانشگاه بیرجند و حل مشکلات برنامه‌های علمی انجمن با رایزنی با اساتید
ثبت نام همکاران در کنگره‌های سالیانه اکسیدا


جمع آوری مدارک همکاران و پیگیری و تهیه کارپول در بخش خصوصی (دو نوبت تا دیماه ۹۷)
جلسه با معاونت غذا و دارو و تهیه ۵۵۰۰ عدد کارپول برای همکاران بخش خصوصی
مذاکره با انجمن مرکز و دریافت کمک جهت حل مشکلات جاریه
شرکت مؤثر در جلسات کمیته جمع آوری پسماندهای عفونی بیرجند و تلاش برای آگاهی همکاران در جهت دفع زباله‌ها بهداشتی مطب‌های خود. در این خصوص با رایزنی‌های صورت گرفته با معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی بیرجند علاوه بر دکتر دکتر بلالی که نماینده نظام پزشکی در جلسات بودند، دکتر خیرآبادی به نمایندگی از انجمن دندان پزشکی خراسان جنوبی به عضویت کمیته دفع زباله‌های عفونی درآمدند؛ و با تلاش‌های انجمن مشکل دفع زباله‌های عفونی مطب‌های دندان پزشکی که در حال تبدیل به یک معضل برای همکاران بود و پلمب بعضی از مطب ها را به دنبال داشت رفع شد. در این زمینه همچنین از طرف سازمان محیط زیست و دادستانی دادگاه انقلاب  از دکتربلالی تشکر و قدردانی به عمل آمد.
حضور فعال انجمن در انتخابات هییت مدیره سازمان نظام پزشکی خراسان جنوبی و انتخاب هر دو نماینده دندانپزشکان در هییت مدیره این سازمان از اعضای هییت مدیره انجمن خراسان جنوبی (دکتر بلالی مود ریاست انجمن دندان‌پزشکی خراسان جنوبی به‌عنوان قائم‌مقام این سازمان و دکتر خیرآبادی از اعضاء هییت مدیره انجمن به‌عنوان معاون آموزشی و دبیر هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی خراسان جنوبی)

جشن روز دندانپزشک

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •