مصاحبه با دکتر رکن در مورد انتخابات انجمن دندان‌پزشکی ایران

مصاحبه با دکتر رکن در مورد انتخابات انجمن دندان‌پزشکی ایران

روابط عمومی انجمن دندان‌پزشکی ایران

مهم‌ترین شرط شرکت در انتخابات عضو انجمن و پرداخت حق عضویت است.

دکتر امیر رضا رکن (عضو کمیته انتخابات انجمن دندان‌پزشکی ایران) طی گفت‌وگویی با روابط عمومی انجمن دندان‌پزشکی ایران اظهار داشت:

سه شرط برای حضور در انتخابات پیش روی انجمن دندان‌پزشکی ایران که در تاریخ ۲۳ اسفندماه هم‌زمان با مجمع عمومی دوم برگزار خواهد شد، وجود دارد، اول اینکه انتخاب‌کنندگان حتماً باید دندان‌پزشک باشند دوم  عضو انجمن دندان‌پزشکی ایران باشند و سوم اینکه حتماً حق عضویت خود را پرداخت‌نموده باشند.

اعضاءکمیته  انتخابات انجمن دندان پزشکی ایران شامل آقایان: دکتر رکن، دکتر آشفته، دکتر اخوان آذری و دکتر احمدی ابهری هستند که تاکنون سه جلسه طبق مقررات و ضوابط آئین‌نامه برگزار نموده است.

دکتر رکن در ادامه در مورد زمان‌بندی انتخابات افزود:

هم‌زمان با برگزاری مجمع عمومی که در تاریخ ۲۳ اسفندماه است. انتخابات نیز به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد. کاندیداها تا پایان وقت اداری ۱۰ بهمن فرصت دارند تا برای انتخابات ثبت‌نام نمایند. کاندیداها باید مشخصات و درخواست خود را در فرم‌هایی که بدین منظور تهیه‌شده و در دبیرخانه  انجمن موجود است ثبت نمایند و در صورت تمایل نیز می‌توانند سی وی خود را نیز همراه فرم به دبیرخانه ارائه نمایند تا اطلاعات آن‌ها در سایت قرار داده شود. بعد از اتمام زمان ثبت‌نام تا ۲۰ روز کمیسیون انجمن‌ها لیست نهایی کاندیداها را در اختیار کمیته انتخابات قرار خواهد داد و این کمیته رسما اسامی کاندیداها را اعلام خواهد نمود. پس از اعلام رسمی، کاندیداها تا یک هفته فرصت تبلیغات دارند.

در روز ۲۳ اسفند هم‌زمان با برگزاری مجمع انتخابات به‌صورت اینترنتی انجام خواهد یافت. در روز مجمع ضمن گزارش هیئت‌مدیره و خزانه دارو تصویب ترازمانی، همکاران دندان پزشک  ۱۰ یا  ۲۴ ساعت فرصت خواهند داشت تا با  مراجعه به سایت انجمن رأی بدهند.

دکتر رکن در مورد برگزاری الکترونیکی انتخابات اظهار داشت:

انتخابات الکترونیکی پیش‌ازاین هم در برخی مراکز انجام‌گرفته و این نرم‌افزار توسط وزارتخانه در اختیار ما قرار داده‌شده است که همکاران می‌توانند به‌راحتی به‌شرط عضویت در انجمن و پرداخت حق عضویت رأی خود را به کاندیدای موردنظر بدهند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 1
  • 0
  •  
  •