فعالیت سه ساله انجمن دندان‌پزشکی ایران شعبه زنجان

فعالیت سه ساله انجمن دندان‌پزشکی ایران شعبه زنجان

روابط عمومی انجمن دندان‌پزشکی ایران

انجمن دندانپزشکی ایران (شاخه زنجان) در سال ۹۴  در جدول ذیل ۵ برنامه علمی با حضور اساتید بنام برای دندان‌پزشکان استان زنجان اجرا نموده‌اند و دبیر اجرایی برنامه آموزش‌های علمی به عهده دکتر مریم رستگار رئیس هیئت‌مدیره انجمن بود و ۲۵ امتیاز آموزش مداوم به دندان‌پزشکان استان تعلق گرفت.

جدول اجرای برنامه‌ها:

زیبایی و ترمیمی

۹۴/۱۱/۲۹

ساعتی کیوان دکتر آقای

۱

زیبایی

۹۴/۱۱/۳۰

پور امامقلی علی دکتر آقای

۲

(انتخابات روز) اندو

۹۴/۱۲/۶

دلورانی عباس دکتر آقای

۳

پروتز

۹۴/۱۲/۱۳

اسلامی حسن دکتر آقای

۴

پاتولوژی

۹۴/۱۲/۱۴

مطهری پوریا دکتر آقای

۵

 

 

در ادامه گزارش در سال ۹۵ انجمن زنجان به‌عنوان کار فرهنگی، کارت‌پستال و DVD معرفی استان زنجان با همکاری میراث فرهنگی استان در اختیار اعضای شورای عالی قرار گرفت. طبق معمول هرسال برنامه‌های آموزش مداوم در سال ۹۵ با حضور اساتید گرامی و با استقبال دندان‌پزشکان استان انجام گردید که به شرح جدول ارائه‌شده ذیل است.

زیبایی و ترمیمی

۹۵/۱۱/۲۱

ساعتی کیوان دکتر آقای

۱

ترمیمی

۹۵/۱۱/۲۹

زاده گرشاسب نازنین دکتر خانم

۲

دهان‌های بیماری

۹۵/۱۲/۵

تقوی علی دکتر آقای

۳

اندو

۹۵/۱۲/۶

فرزانه بابک دکتر آقای

۴

 

 

به علت بسته شدن راه قزوین به زنجان که هم‌زمان با برنامه پروتز پیش آمد یک برنامه از برنامه‌های آموزش مداوم سال ۹۵ به تاریخ ۱۴/۴/۹۶ موکول گردید که با حضور استاد عالی‌قدر جناب آقای دکتر کاوه سیدان و با استقبال بی‌نظیر همکاران دندان‌پزشک استان زنجان به مرحلهٔ اجرا رسید. ضمناً حضور آقای دکتر کاوه سیدان باعث افتخار فراوان در آستان زنجان گردید.

به دلیل مهم بودن انتخابات نظام پزشکی، رئیس و نائب رئیس انجمن دندانپزشکی شاخه زنجان در تاریخ ۳۰/۴/۹۶ مبادرت به شرکت در انتخابات نظام پزشکی کردند همکاران را نیز ترغیب به شرکت در این انتخابات نمودند نتیجه شرکت پرشور همکاران دندان‌پزشک، خانم دکتر مریم رستگار با کسب حداکثر آرای مأخوذه به‌عنوان نفر اول و آقای دکتر علی حسین کبود وند نائب رئیس انجمن به‌عنوان نفر دوم برگزیده شدند.

به دلیل ورودی بالای شکایت در هیئت بدوی و تجارب حضور در چندین دوره قبل نظام پزشکی سرکار خانم دکتر مریم رستگار در هیئت بدوی و آقای دکتر علی حسین کبود وند در هیئت تجدیدنظر مشغول به فعالیت می‌باشند.

در ادامه گزارش‌ها به اطلاع می‌رساند، در سال ۹۶ به دلیل مشکلات خاصی که پیش‌آمده بود فعالیت‌های انجمن بسنده به فعالیت‌های صنفی گردید و اجرای برنامه آموزش‌ها مداوم به سال ۹۷ موکول گردید.

یکی از پربارترین فعالیت‌های انجمن شاخه زنجان مربوط به سال ۹۷ است که با اجرای ۹ برنامه آموزشی به شکل کنفرانس و با حضور اساتید بنام کشوری در سالن بین‌المللی روزبه و با حضور پرشور دندان‌پزشکان استان به اجرا درآمد. طبق جدول تقدیمی:

ترمیمی و زیبایی

۸/۶/۹۷

آقای دکتر علی یزدانی

۱

بیماری‌های دهان

۵/۷/۹۷

آقای دکتر علی تقوی

۲

اندو

۶/۷/۹۷

آقای دکتر محسن امین سبحانی

۳

رادیولوژی

۱۹/۷/۹۷

آقای دکتر مهرداد پنج نوش

۴

ترمیمی

۲۰/۷/۹۷

آقای دکتر سعید نعمتی انارکی

۵

پسماندهای دندانپزشکی

۲۶/۷/۹۷

خانم دکتر پروین تدین – خانم دکتر مریم فضلی

۶

جراحی فک و صورت

۳/۸/۹۷

آقای دکتر فریدون جمالی

۷

ارتودنسی

۳/۸/۹۷

آقای دکتر احمد سوداگر

۸

اطفال

۴/۸/۹۷

آقای دکتر علیرضا حیدری

۹

 

ازجمله فعالیت‌های انجام‌شده در سال ۹۷ که با فعالیت انجمن مرکزی ایران با شرکت برگ سبز اترین به تفاهم رسیدند و انجمن زنجان نیز به پیرو این تفاهم‌نامه فعالیت خود را درزمینهٔ توزیع کارپول به همکاران دندان‌پزشک را به شرح ذیل تاکنون به عهده گرفته است:

۲۹/۷/۹۷ ۵۷۵ بسته

۳۰/۸/۹۷ ۱۴۵ بسته

۲/۱۰/۹۷ ۶۸۰ بسته

لازم به ذکر است یکی از برنامه‌های آموزشی، مربوط به پسماندهای دندانپزشکی بود که فعلاً با شرکت در کمیسیون پسماندهای دندانپزشکی به‌عنوان نمایندگان این صنف در نظام پزشکی به فعالیت خود مشغول هستند تا این مهم به سرانجام برسد و همچنین شرکت در جلسات امور مالیاتی پیرو فعالیت‌های قبلی به دفاع از منافع همکاران در جلسات مستمراً حضور دارند.

با سپاس ویژه از حضور استاد گران‌قدر جناب آقای دکتر محسن امین سبحانی عضو محترم هیئت‌مدیره مرکز و رئیس روابط عمومی که با علم بالا و صمیمیت فراوان در زنجان چندین بار حضور به هم رسانیده‌اند برایشان توفیقات الهی آرزومندیم و مجدداً درگذشت اندوهناک مادر گرامی ایشان را تسلیت می‌گوییم.

و در پایان تا تشکر ویژه از زحمات فراوان جناب آقای دکتر بهزاد فرخزاد ریاست محترم کمیته علمی انجمن و ریاست محترم پنجاه و نهمین کنگرهٔ سالیانه انجمن دندانپزشکی ایران (اکسیدا ۲۰۱۹) برای همکاری و هماهنگی سریع و محبت‌های بی‌دریغشان و جناب آقای دکتر همایون فراست مسئول امور شهرستان‌ها و جناب آقای نیا فر، سرکارخانم راوش روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران و سرکار خانم یوسفی به دلیل همکاری‌های فراوانشان با انجمن دندانپزشکی ایران (شاخه زنجان).

 همچنین جا دارد تا از اعضاء محترم هیئت مدیره انجمن دندان پزشکی ایران شعبه زنجان سرکارخانم ها دکتر: مریم رستگار(رئیس هیئت مدیره)، زهره عضنفریان،گیتی نظام ده و جناب آقایان دکتر: علی حسینی کبودوند، محمد حسن خلجی و مهدی رسولی راد تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •