دیدار با امیرعلی، کودک چهار ساله اراکی که حین درمان‌های دندانپزشکی دچار هیپوکسی شد و به کما رفت.

دیدار با امیرعلی، کودک چهار ساله اراکی که حین درمان‌های دندانپزشکی دچار هیپوکسی شد و به کما رفت.

روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران

 در تاریخ 28 بهمن ماه دکتر تاجرنیا رئیس انجمن دندان پزشکی ایران به همراه دکتر میران مدیراجرائی انجمن و دکترسراج رئیس انجمن دندان پزشکی کودکان در بیمارستان مفید تهران حضور یافته و با پدر امیر علی ملاقات نمودند.

 
امیر علی ترابی یکی از دو کودک اراکی است که درحین دریافت خدمتت درمان دندانپزشکی به کما رفته است. کودک دیگر روناک رضائی زاده است که  متاسفانه هفته قبل علیرغم تلاش پزشکان در بیمارستان اراک فوت نمود.
امیرعلی ترابی بعداز تحت درمان قرارگرفتن در بیمارستان اراک برای ادامه مداوا به بیمارستان مفید تهران منتقل شد.پدرامیر علی در مورد چگونگی این حادثه اعلام داشت که به علت درد دندان کودک به همراه مادربه مطب دندان پزشکی مراجعه ولی متاسفانه در جریان درمان کودک دچار بیهوشی شد.
پزشکان معالج امیر علی اعلام نمودند کودک در حال حاضر در PICU بستری است اما تیم پزشکی تلاش دارند تا با درمان های لازم امیر علی از کما خارج و به آغوش خانواده بازگردد.
قابل ذکر است که طی روزهای گذشته نیز نمایندگان  انجمن دندانپزشکی ایران با خانواده داغدار روناک رضایی زاده دیدارکرد و از این خانواده دلجویی نمودند و اظهار امیدواری کردند تا با پیگیری های لازم از طرف مراجع صلاحیت دار علل حادثه برای جامعه پزشکی و افکار عمومی روشن شود و برخورد مناسب و متناسب در صورت اثبات قصور احتمالی صورت گیرد.
 
دیدار دکتر تاجرنیا با خانواده روناک رضایی زاده
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •