نامه رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکی ایران،دکتر علی تاجرنیا به جناب دکتر محمدرضا ظفرقندی، ریاست محترم کل سازمان نظام پزشکی ایران

نامه رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکی ایران،دکتر علی تاجرنیا به جناب دکتر محمدرضا ظفرقندی، ریاست محترم کل سازمان نظام پزشکی ایران

استاد ارجمند
جناب آقای دکتر محمدرضا ظفرقندی 
 
ریاست محترم کل سازمان نظام پزشکی ایران
 
با سلام و احترام
 
 کسب رای اعتماد نمایندگان جامعه پزشکی و  انتخاب جنابعالی بعنوان رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، بعنوان فراگیرترین و موثر ترین نهاد صنفی مایه خرسندی دلسوزان جامعه پزشکی است و نشان از شایستگی جنابعالی دارد. 
یقینا، در این روزها که شاهد تنگنا های متعدد و نیز داوری های نادرست پیش روی جامعه ی پزشکی کشور هستیم، مسئوولیت جنابعالی نیز بس مهم و خطیر خواهد بود، هرچندکه تجربه ی حضور موفق شما در کرسی ریاست سازمان در سالهای نه چندان دور و تصویب قانون نظام پرشکی نوید بخش و امیدوار کننده است و در این راه تاکید بر #استقلال_سازمان و نیز  ایجاد زمینه #تعلق_خاطر ، #همگرایی و همکاری بیشتر بدنه ی جامعه پزشکی با سازمان تسهیل کننده و یاری گر شما در این مسئولیت مهم خواهد بود.
 
#جامعه_دندانپزشکی_ایران ، با جمعیت بالغ بر سی هزار نفر،  بخش قابل توجهی از این خانواده ی بزرگ را تشکیل می دهد، 
#انجمن_دندانپزشکی_ایران ، بعنوان نهاد صنفی فراگیر و با سابقه چند دهه فعالیت، همواره همکاری،  تعامل مثبت و سازنده با سازمان نظام پزشکی داشته و در پیگیری مطالبات جامعه ی پزشکی و حرفه دندانپزشکی، همراهی و تلاش همیشگی داشته است.
 اکنون نیز در شروع دوره ی جدید فعالیت سازمان، تحت مدیریت جنابعالی، این آمادگی را جهت تلاش در راستای ارتقا جایگاه این خانواده ی بزرگ خواهد داشت.
در پایان وظیفه می دانم از تلاشها و زحمات ریاست پیشین سازمان؛ استاد جناب آقای دکتر ایرج فاضل قدردانی و سپاسگزاری داشته باشیم .
 
 
دکتر علی تاجرنیا
رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکی ایران 
۲۶بهمن ماه۹۷
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •