سومین سالگشت همکاری انجمن دندان‌پزشکی ایران با خانه خورشید

سومین سالگشت همکاری انجمن دندان‌پزشکی ایران با خانه خورشید

روابط عمومی انجمن دندان‌پزشکی ایران

روز یکشنبه ۲۸ بهمن‌ماه سومین سالگشت همکاری انجمن دندان‌پزشکی ایران با خانه خورشید، با حضوردکترعلی تاجر نیا رئیس انجمن دندان‌پزشکی ایران دکتر میران مدیر اجرائی انجمن، اعضاء کمیته نیکوکاری انجمن، مسئولان خانهٔ خورشید جناب آقای گلنار و جمعی از خیرین حامی خانه خورشید و معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۲ در محل خانه خورشید واقع در خیابان شوش برگزار شد.

در این مراسم ابتدا خانم ارشد مسئول خانه خورشید با ارائه آماری از فعالیت‌های درمانی انجام‌شده بر روی مددجویان این مجموعه ارائه و افزود:

امروز بیش از ۲۲ دندان‌پزشک خیر با خانه خورشید همکاری دارند. طرح درمانی بر روی مددجویان این مجموعه امروز علاوه بر دریافت درمان‌های ساده ازجمله کشیدن، درمان‌های پیچیده‌تر و پرهزینه‌تری نیز ازجمله اندو و پروتزها هم شامل می‌شود که این‌همه به برکت وجود خیرین صورت گرفته است.

 ایشان ترمیم دندان‌های زنان خانه خورشید را در عدم بازگشت آن‌ها به اعتیاد و بالا رفتن اعتمادبه‌نفس این قشر محروم برای بازگشت آن‌ها به جامعه بسیار موثردانست. وی از خیرینی که امکان فراهم آمدن درمان‌های پرهزینه‌تر را برای مدد جویان فراهم نموده قدردانی نمود و افزود:

دندان‌پزشکان همکار با مجموعه ما همیشه با روی باز پذیرای مدد جویان هستند.

در ادامه این جلسه دکتر تاجر نیا ضمن تقدیر از فعالیت‌های کمیته نیکوکاری انجمن دندان‌پزشکی ایران و خانم ارشد در خانه خورشید. تأکید نمود کمک به همنوع از نیکوکاری فراتر رفته و به یک وظیفه و مسئولیت اجتماعی تبدیل‌شده است؛ بنابراین با تصویب هیئت‌مدیره انجمن، نام کمیته نیکوکاری به کمیته نیکوکاری و مسئولیت اجتماعی تغییریافته که ابعاد آن نیز افزایش خواهد یافت.

در ادامه این مراسم هدایایی به‌رسم یادبود به دندان‌پزشکان خیر در خانه خورشید تقدیم شد.

یکی از صحنه‌های زیبا در مراسم سالگشت این بود که دکتر اسلامی هدیه خود را به خانم کابلی دستیار دندان‌پزشکان در خانهٔ خورشید اهداء نمود.

خانهٔ خورشید با مدیریت خانم ارشد بیش از ده سال است که در حال خدمت‌رسانی و کارآفرینی به زنان مبتلابه اچ آی وی و معتادی است که با همت و تلاش خود اعتیاد را کنار گذاشته و قصد بازگشت به زندگی سالم رادارند.

 

 

 

 

 

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •