تجلیل از دندان‌پزشکان خادم در انجمن صرع ایران

تجلیل از دندان‌پزشکان خادم در انجمن صرع ایران

روابط عمومی انجمن دندان‌پزشکی ایران

روز پنج‌شنبه ۱۶ اسفندماه از دندان‌پزشکان همیار با انجمن صرع ایران طی مراسمی در محل این انجمن تجلیل به عمل آمد.

 

در این مراسم، دکتر علی تاجرنیا رئیس هیئت‌مدیرهٔ انجمن دندان‌پزشکی ایران، دکتر میران مدیر اجرائی انجمن، دکتر بیات موحد رئیس کمیتهٔ نیکوکاری انجمن دندان‌پزشکی ایران، دکتر داریوش نسبی مدیرعامل انجمن صرع ایران، آقای محسن فرج قائم‌مقام مدیرعامل و خانم بیات مسئول کلینیک دندان‌پزشکی انجمن صرع و دندان‌پزشکان همیار در انجمن صرع حضور داشتند.

 

در ابتدای جلسه دکتر نسبی مدیرعامل انجمن صرع ایران ضمن خوشامدگویی، از دندان‌پزشکانی که بیش از پنج سال است بی‌هیچ چشمداشتی در مرکز کلینیک دندان‌پزشکی انجمن صرع به بیماران خدمات دندان‌پزشکی ارائه می‌نمایند تقدیر و تشکر کرد.

ایشان در ادامه ضمن بیان تاریخچهٔ مختصری از انجمن صرع ایران افزود:

این انجمن نزدیک به پانزده سال است که تشکیل‌شده است. در این مدت خدمات ارزنده‌ای ازجمله درمان و مشاوره به بیماران ارائه نموده است. خوشبختانه از سال ۹۲ که کلینیک دندان‌پزشکی انجمن صرع با تلاش دکتر بیات موحد مسئول کمیته نیکوکاری انجمن دندان‌پزشکی ایران با همیاری مدیریت انجمن دندان‌پزشکی راه‌اندازی شده است تعداد قابل‌توجهی از بیماران صرعی که تا پیش‌ازاین برای درمان دندان در کلینیک‌های خصوصی مشکل داشتند، تحت درمان قرار گرفتند. در حال حاضر بیش از ۲۰ دندان‌پزشک با کلینیک همکاری دارند که تا پایان بهمن‌ماه سال ۹۷ نزدیک به ۱۰۰۰ بیمار صرعی تحت درمان قرارگرفته‌اند. خوشبختانه به همت دندان‌پزشکان و جناب گلنار که مواد و تجهیزات را در اختیار کلینیک قرار می‌دهند درمان‌هایی که در این مرکز ارائه می‌شود از کیفیت بالایی برخورداراست. در کلینیک دندان‌پزشکی انجمن صرع ایران علاوه بر روزهای کاری به همت دندان‌پزشکان و کادر اجرائی جمعه‌ها نیز به مددجویان و خانواده‌هایشان خدمات ارائه می‌گردد.

در ادامه مراسم آقای محسن فرج قائم‌مقام مدیرعامل انجمن صرع ضمن تقدیر از دندان‌پزشکان همیار انجمن صرع اظهار امیدواری نمود تا با همکاری بیشتر با شعب انجمن دندان‌پزشکی ایران بتوان از خدمات دندان‌پزشکی برای مددجویان انجمن صرع در شهرستان‌ها نیز بهره‌مند شد تا بیماران و خانواده‌های آنان مجبور به رفت‌وآمد به تهران نباشند.

دکتر تاجر نیا نیز در این مراسم ضمن تقدیر از دندان‌پزشکان خیر در مراکز خیریهٔ انجمن دندان‌پزشکی ایران ازجمله خانهٔ خورشید، مرکز رعد الغدیر، مدرسه جعفری و انجمن صرع ایران، بر همکاری شعب انجمن دندان‌پزشکی ایران در شهرستان‌ها با انجمن صرع ایران تأکید نمود و اظهار داشت:

در حال حاضر انجمن دندان‌پزشکی ایران نزدیک به ۳۵ شعبه در مراکز شهرستان‌ها دارد که هر شعبه برای خود دارای فعالیت‌های گسترده‌ای هستند. می‌توان با هماهنگی با شعب انجمن از نیروهای داوطلب در استان‌ها نیز بهره جست. همچنین می‌توان از طریق کمیسیون انجمن‌های علمی در وزارت بهداشت، ترتیبی اتخاذ نمود که انجمن صرع ایران بتواند از ظرفیت‌های گسترده سایر تخصص‌ها استفاده نماید.

عضو گروه انجمن‌های تخصصی وزارت بهداشت در ادامه افزود:

اگرچه این روزها پزشکان ازآنجایی‌که گروه‌های مرجع مردمی هستند مورد هجمه قرارگرفته‌اند، اما بدون شک جامعه و مردم فعالیت‌های پزشکان و دندان‌پزشکانی را که داوطلبانه به هم‌وطنان محروم خود خدمات ارزنده ارائه می‌نمایند را دیده و اجر خواهند نهاد.

 

 

 

 

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •