زمان انتخاب نامزدهای مورد نظر (از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 23 اسفند ماه  تا ساعت 23 و 45 دقیقه  روز  جمعه 24 اسفندماه 1397)

زمان انتخاب نامزدهای مورد نظر (از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 23 اسفند ماه تا ساعت 23 و 45 دقیقه روز جمعه 24 اسفندماه 1397)

بسمه تعالی
نظر به تصویب مجمع عمومی و هیأت مدیره محترم انجمن  علمی دندانپزشکی  ایران و تصویب کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت، انتخابات هیأت مدیره و بازرس این انجمن علمی به صورت الکترونیک برگزار می گردد. 
لطفاً اعضاء محترم با مرور رزومه و برنامه هر یک از کاندیداها، نسبت به ایشان آشنایی کافی پیدا کرده و از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 23 اسفند ماه  تا ساعت 23 و 45 دقیقه  روز  جمعه 24 اسفندماه 1397 با انتخاب گزینه شرکت در انتخابات، انتخاب نامزدهای مورد نظر و وارد کردن کد تأیید، نسبت به ارسال آراء اقدام نمایند.
کد تأیید شرکت در انتخابات به دو صورت از طریق ایمیل و از طریق پیامک قابل دریافت بوده و لذا اعضاء محترم از صحت اطلاعات شماره همراه و ایمیل خود پیش از آغاز انتخابات اطمینان حاصل نمایند. اعضاء محترمی که تا 24 ساعت قبل از شروع فرایند انتخابات کلمه عبور ریست شده ی خود را تغییر نداده باشند (کلمه عبور آنها کد ملی باشد) در زمان انتخابات  امکان ورود به بخش انتخابات را نخواهند داشت. لذا اکیداً تقاضا می شود چند روز قبل از انتخابات ضمن مرور سوابق و برنامه ها و آشنایی بیشتر با نامزد های انتخاباتی کلمه عبور خود را از طریق گزینه "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام"  درخواست نمایید یا اگر کلمه عبور خود را ریست کرده اید یا به کد ملی تغییر داده اید، به کدی غیر از کد ملی تغییر داده و نسبت به اصلاح و بازبینی اطلاعات موجود در صفحه اختصاصی خود بویژه ایمیل و شماره موبایل اقدام نمایید. 
 
اگر تلفن همراه شما قابلیت دریافت پیامک های تبلیغاتی را نداشته باشد از طریق پیامک "کد تایید" را دریافت نخواهید کرد. لذا حد اقل 24 ساعت قبل از شرکت در انتخابات لطفاً با ارسال عدد 2 به 8999 در مورد خطوط همراه اول و یا عدد 2 به 5005 در مورد خطوط ایرانسل، قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را برای تلفن همراه خود فعال کنید. 
در صورت وجود هر گونه مشکل ابتدا سوالات پرتکرار انتخابات   را مطالعه بفرمایید و اگر پاسخ سوال خود را نیافتید در گروه مجازی تعریف شده   عضو شده و مشکل خود را مطرح بفرمایید
خواهشمند است اعضاء محترم به نحوی مدیریت بفرمایند که در ساعات اولیه دوره زمانی تعیین شده نسبت به شرکت در انتخابات اقدام بفرمایند.
 
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •