گزارش کمک رسانی شعب مختلف جامعه دندانپزشکی ایران به مناطق مختلف سیل زده

گزارش کمک رسانی شعب مختلف جامعه دندانپزشکی ایران به مناطق مختلف سیل زده

روابط عمومی جامعه علمی دندان پزشکی ایران
به نام خالق مهربانی
 
سیل، سیل است ویرانگر
سیل ویرانگر است همه را با خود می‌برد، انسان، خانه، جاده و خاطرات را می گویند یکی از سهمناکترین بلایای طبیعی سیل است وقتی حتی فرصت فرارنخواهی داشت.
اوایل سال 1398 کشورعزیزمان درگیر سیلی سهمگین شد بخش عمده‌ای از نواحی غرب و جنوب غرب را سیلی سهمگین در بر گرفت. تصاویر منتشر شده در این زمینه بسیار ناراحت کننده بود. علاوه بر نیروهای امدادگررسمی بخش‌های مردمی بلافاصله دست به کار شده و صفحات مجازی پرشد از اخبار ارسال کمک‌های مردمی به منطقه، در این میان جامعه دندان پزشکی ایران نیز کماکان در کنار مردم به این قافله پیوست.
در روزهای نخست شعب استان‌های درگیر از جمله گلستان، لرستان و خوزستان با فراخوان و اعلام شماره حساب اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی نمودند. گروه‌های امدادی جامعه دندان پزشکی ایران با نیاز سنجی از منطقه مبادرت به تهیه و اعزام اقلام مورد نیاز ازجمله خوراک و پتو، لباس، پکیج‌های بهداشتی زیراندازو...کردند.همچنین همکاران عزیز ما در کنار ارسال کمک های جنسی به منطقه در قالب اکیپ های درمانی مبادرت به درمان های اورژانسی در مناطق آسیب دیده از سیل نیز نمودند.
در این میان با فراخوان شعبه لاهیجان و با مساعدت همکاران عضو جامعه در منطقه  و نیز تلاش‌های مسئول شعبه مبلغ قابل ملاحظه ای جمع‌آوری به‌حساب شعب درگیر سیل واریز شد.
منطقه همچنان درگیر سیل است و تلاش های همکاران ما در مناطق همچنان برقرار برای تمامی این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت در فعالیت های علمی و اجتماعی داریم.
 
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •