فراخوان برگزاری چهارمین کنگره سلامت مردان

فراخوان برگزاری چهارمین کنگره سلامت مردان

روابط عمومی جامعه دندان‌پزشکی ایران

چهارمین کنگره سلامت مردان هم‌زمان با هفته سلامت مردان در تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۲ اسفند سال ۱۳۹۸ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی (ابوریحان برگزار خواهد شد).

دکتر سید جلیل حسینی رئیس مرکز تحقیقات سلامت مردان و بهداشت باروری ضمن اعلام این خبر افزود:
"سومین کنگره سلامت مردان" با استفاده ازنظرت اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و صاحب‌نظران در اسفندماه سال ۱۳۹۷ در تهران توسط مرکز تحقیقات سلامت مردان برگزار شد. با توجه به اهمیت سلامت مردان از دو دهه قبل یک روز یا هفته در جهان به‌صورت نمادین به امر سلامت مردان اختصاص‌یافته و موردتوجه قرارگرفته است. در جمهوری اسلامی ایران نیز در همین مدت ده‌ساله اولین هفته اسفندماه را به‌عنوان هفته سلامت مردان تعیین و در کنگره‌های این مرکز به مبانی علمی و تعمیق آن پرداخته‌شده است.
به همین مناسبت مرکز تحقیقات سلامت مردان و بهداشت باروری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی طی سه سال گذشته اقدام به برگزاری کنگره سلامت مردان نموده است. چهارمین دوره این کنگره نیز از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۲ اسفند در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی (ابوریحان) برگزارخواهدشد.
از کلیه اساتید و پزشکان محترم جهت همکاری تحقیقاتی انجام و اطلاعات کنگره درخواست می‌گردد با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی (irhrc.sbmu.ac.ir (این مرکز را یاری نمایند.
 
قابل‌ذکر است مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری مرکزی از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی است که باهدف تعیین نیازهای اولویت‌دار حال و آینده سلامت باروری جمعیت‌های ایرانی از سال ۱۳۸۴ راه‌اندازی شده و با طراحی مداخلات   پیشگیری و  درمانی و  مشارکت یا اجرای  مداخلات و ارزیابی آن‌ها  در جهت ارتقای سلامت باروری جامعه ایرانی فعالیت می‌کند.
این مرکز وظایف خود را  از طریق انجام  فرایند مدیریت تحقیقات  (بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای) ، کاربردی کردن نتایج تحقیقات جهت ارائه به سیاست‌گذار، اقدامات بالینی و آموزش کارکنان سلامتی و جامعه (بیماران، مردم و سازمان‌های غیردولتی) به انجام می‌رساند.
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •