تقدیر دکتر علی تاجرنیا

تقدیر دکتر علی تاجرنیا

تقدیر دکتر علی تاجرنیا رئیس هیئت مدیره جامعه دندانپزشکی ایران از دکتر برکتین رئیس شعبه اصفهان و همکارانشان در برگزاری با شکوه کنگره دندانپزشکی نقش جهان۳

همکاران ارجمند
جناب آقای دکتر برکتین
ریاست و سایر اعضای محترم هیئت مدیره جامعه دندانپزشکی ایران-شعبه استان اصفهان

 با سلام و عرض ادب
در آغازین روزهای ماه شهریور به همت شما عزیزان شهر زیبای اصفهان میزبان بزرگترین همایش علمی دندانپزشکی در خارج از تهران بود.
-سخنرانی ده‌ها تن از دانشمندان برتر کشور در رشته دندانپزشکی در کنار اساتید مبرز دانشکده‌های دندانپزشکی استان اصفهان
-  حضور پیشکسوتان و چهره های شناخته شده دندانپزشکی از تهران و دیگر نقاط کشور
- تلاش زیبا و توأم با نشاط دانشجویان پرتلاش و دندانپزشکان جوان ستاد اجرایی
 و مدیریت خوب شما عزیزان در هیئت مدیره و شورای برگزاری،
 کنگره نقش جهان ۳ را رکورددار و به یادماندنی ساخت.
 این همه توفیق جز به سبب حضور و استقبال بی نظیر بیش از ۲ هزار نفر از همکاران علاقمند به فراگیری دانش و مهارت در استان اصفهان و نیز استان های همجوار و حتی استانهای دوردستی مانند خراسان و خطه شمال کشور امکان پذیر نبود. همکاران عزیزی که وجودشان و حضورشان دلیل اصلی وجود جامعه دندانپزشکی ایران و برگزاری این همایش هاست.
 به شما بابت این اتفاق خوب و به یاد ماندنی تبریک عرض نموده و دست مریزاد میگویم.
خوشحالم که جامعه دندانپزشکی ایران در کنار ۳۵ شعبه استانی و منطقه ای به میزانی از بالندگی رسیده است که می تواند انجام بزرگترین همایش های علمی در مرکز و در شهرستان ها را رقم بزند.

پس از دو سال دوران همه‌گیری کرونا، امسال را با کنگره شصت و یکم جامعه دندانپزشکی ایران (اکسیدا ۲۰۲۲) شروع کردیم.  کنگره ای بزرگ که علیرغم  همه کارشکنی‌های انجام شده،
با وجود سالن های متعدد و سخنرانی های پر تعداد و بی نظیر ، نمایشگاهی وسیع و زیبا ، همراه با استقبال وصف ناشدنی همکاران برگزار گردید.
برگزاری مطلوب  دو سمپوزیوم مهم در حوزه تخصصی ایمپلنتولوژی در استان‌های گیلان و آذربایجان غربی با مدیریت عالی  در هیئت مدیره جامعه در  این دو استان،  در کنار استقبال خوب همکاران ، گامهای غرور آفرین بعدی بود.
این همه در کنار برنامه‌های متعدد علمی که توسط شعب جامعه دندانپزشکی ایران در چند ماه اخیر برگزار شده نشان از زنده و فعال بودن جامعه دندانپزشکی ایران است.
 ما به زودی شاهد  برگزاری کنگره انجمن دندانپزشکان کودکان ایران با همکاری جامعه دندانپزشکی ایران با همکاری شعبه پرتلاش استان فارس خواهیم بود که رکورد دار توالی کنگره منطقه‌ای و ملی در خارج تهران است.
  همچنین در ادامه برگزاری چندین سمپوزیوم و کنگره منطقه‌ای در ساری ، تبریز، اهواز و شیراز در طی ماه های آینده خواهیم داشت که نشان از ظرفیت بالای شعب جامعه دندانپزشکی ایران دارد.

 آغاز قرن پانزدهم هجری خورشیدی برای جامعه دندانپزشکی ایران نوید بخش تلاش و فعالیت در عین دوستی و همدلی بود. خوشحالم که ریل گذاری  سازمانی و تشکیلاتی قدیمی ترین و بزرگترین انجمن علمی دندانپزشکی بلکه انجمن علمی گروههای  پزشکی کشور با همراهی هیئت مدیره محترم در طی سالهای اخیر به گونه ای صورت گرفته که مسیر رشد و تعالی جامعه علیرغم همه کارشکنی‌های  نهادهای دولتی و نامهربانی های درونی غیرقابل برگشت شده است.

در پایان  یک بار دیگر به شما و همه همکاران خوبم در تمامی ارکان ، کمیته ها و شعب جامعه درود میفرستم و برای جامعه دندانپزشکی ایران سربلند ای بیش از پیش آرزومندم.  

دکتر علی تاجرنیا
رئیس هیئت مدیره
 جامعه دندانپزشکی ایران

🔷🔷🔷

 

#اصفهان
#دندانپزشکان
#نقش_جهان
#جامعه دندانپزشکی ایران
https://t.me/idadent

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •