پیام رئیس نخستین کنگره منطقه ای انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خراسان

پیام رئیس نخستین کنگره منطقه ای انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خراسان

پیام رئیس نخستین کنگره منطقه ای انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خراسان

به نام خداوند جان و خرد     کزین برتر اندیشه برنگذرد

علم حیات بخش قلبهاست هنگامی که جهل آنها را فرا گرفته و روشنی بخش دیدگان است هنگامی که تاریکی بر آنها سایه افکنده باشد. (حضرت رضا علیه السلام )

اساتید معظم ، پژوهشگران فرهیخته ، همکاران  گرامی، دانشجویان عزیزومدیران محترم شرکتهای مواد دندانپزشکی

 با سلام  و عرض ارادت و احترام، مایه بسی مباهات است که با یاری خداوند دانای توانا در اولین کنگره منطقه ای انجمن دندانپزشکی ایران  شاخه خراسان که  همزمان با ایام ولادت ثامن الحجج حضرت امام رضا (ع) از دهم تا سیزدهم مرداد ماه ۱۳۹۶ در هتل پردیسان مشهد مقدس برگزار خواهد شد، میزبان شما سروران و زائران گرامی باشیم.

در دهه های اخیر سرعت تحولات علمی  بویژه د رعرصه ی دندانپزشکی چشمگیر و روزافزون بوده است، بدون تردید، برگزاری همایشهای بزرگ باحضور سخنرانان و صاحب نظران برجسته می تواند ضمن ارائه دستاوردهای جدید علمی در مباحث دندانپزشکی نوین به مبانی و اصول اخلاقی در محیط دندانپزشکی نیز نگاهی ویژه داشته باشدو راهکارهای عملی این حیطه را نیز ارائه دهد.

از دیگر برنامه های کنگره برگزاری کارگاههای متنوع آموزشی و برپایی نمایشگاه تجهیزت و مواد دندانپزشکی  است و از همه مهمتر توفیق زیارت مرقد مطهر ثامن الحجج حضرت علی ا بن موسی الرضا (ع) از موهبتهای کم نظیر الهی است که نصیب شرکت کنندگان همایش خواهد شد و بازدید از جاذبه های گردشگری مشهد، طوس، نیشابور و شهرهای اطراف نیز خاطراتی فراموش نشدنی را برای میهمانان عزیز به ارمغان خواهد آورد.

حضور شما سروران عزیز  در این همایش بزرگ را پاس می داریم  و پذیرای پیشنهادات سازنده  شما عزیزان در برپائی هرچه  پربارتر و باشکوهتر این رخداد علمی هستیم. برای اطلاع از برنامه علمی و دیگر برنامه های همایش همکاران محترم می توانند به وب سایت انجمن دندانپزشکی ایران به آدرس :  www.ida-dent.com   صفحه ی اولین کنگره منطقه ای انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خراسان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۶۰۲۵۰۸۷-۰۵۱۱    تماس حاصل نمایید.

با سپاس فراوان

من الله التوفیق و علیه التکلان

رئیس کنگره

دکتر حبیب الله قنبری

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •