اطلاعیه دبیرخانه جامعه علمی دندان‌پزشکی ایران

اطلاعیه دبیرخانه جامعه علمی دندان‌پزشکی ایران

روابط عمومی جامعه دندان‌پزشکی ایران

طبق توافقات به‌عمل‌آمده ثبت‌نام برای دریافت کارپول تا تاریخ ۲۷ اردیبهشت تمدیدشده است.

 دبیرخانه جامعه با اعلام خبر تمدید ثبت‌نام دریافت کارپول تا تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ماه اعلام داشت:

با توجه به درخواست همکاران و به‌منظور افزایش زمان ثبت‌نام دریافت کارپول این ثبت‌نام تا تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ماه تمدیدشده است.

همکاران محترم دندان‌پزشک می‌توانند با مراجعه به سایت جامعه دندان‌پزشکی ایران به نشانی www.ida.dent.org اقدام به ثبت‌نام نمایند. همچنین قابل‌ذکر است ثبت‌نام برای دریافت کارپول رایگان بوده و ثبت‌نام کنندگان تنها تا مرحله ثبت‌نام و ثبت مشخصات پیش رفته و هنگام دریافت تائید مشخصات از سایت خارج‌شده و نیاز به واریز وجه نیست. ولی چنانچه تمایل به عضویت در جامعه رادارند می‌توانند وجه عضویت را واریز نمایند.

ضروری است همکاران قبل از ورود به سایت یک فایل عکس با فرمت GPJ و با حجم مناسب در اختیار داشته باشند تا هنگام آپلود عکس خود با مشکل مواجه نشوند.

همکارانی که مشخصات آن‌ها در هنگام ثبت‌نام کنگره ‌اشتباه در سایت ثبت شده است، اگر چنانچه در ثبت‌نام برای دریافت کارپول با مشکلی مواجه شدند لطفاً با بخش ثبت‌نام جامعه خانم روح الهی تماس حاصل نمایند.

همچنین برای آند سته از همکارانی که قادر به انجام ثبت‌نام از طریق سایت نیستند، امکانی در تلگرام به‌منظور تسهیل کار ثبت‌نام طراحی‌شده که همکاران می‌توانند با لمس آدرس: @idaplus_bot درگوشی‌ها خود به بات موردنظر واردشده و ثبت‌نام را انجام دهند.

لطفاً جهت انجام مراحل نام‌نویسی اطلاعات خواسته‌شده را ارسال نمایید. در صورت ثبت پزشک، مشخصات حقیقی و در صورت ثبت کلینیک یا مطب، مشخصات حقوقی کلینیک را ثبت نمایید

از همکاران تقاضا داریم در هنگام ثبت‌نام سرعت اینترنت و بستر باندی که از آن ثبت‌نام می‌نمایند را چک نمایند تا در هنگام ثبت‌نام دچار مشکل نشوند.

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 2
  • 0
  •  
  •