اولین نشست پنج‌شنبه‌های شعر و موسیقی

اولین نشست پنج‌شنبه‌های شعر و موسیقی

اولین نشست پنج‌شنبه‌های شعر و موسیقی دندان‌پزشکان، جامعه دندان‌پزشکی ایران در سال 1399 روز پنج‌شنبه 5 تیرماه برگزار شد

⭕️اولین نشست پنج‌شنبه‌های شعر و موسیقی دندان‌پزشکان، جامعه دندان‌پزشکی ایران در سال 1399 روز پنج‌شنبه 5 تیرماه برگزار شد
این نشست با حضور جمعی از دندان‌پزشکان هنرمند و هنردوست و با حضور دکتر افتخاری از بنیانگزاران جامعه دندان‌پزشکی ایران در محل سالن کنفرانس تعاونی جامعه دندان‌پزشکان ایران برگزار شد.
در این نشست، از کتاب دندان دایناسور نوشته دکتر افشین قناد وتعدای از تابلوهای نقاشی خانم دکتر حقوقی رونمایی شد.
دکتر افشین قناد درمعرفی کتاب دندان دایناسور بیان داشت:
کتاب دندان دایناسور مجموعه 21 مطلب است که از سال 94 الی 98 به نگارش درآمده است. عمدهٔ مطالب به‌صورت، مستقیم یا غیرمستقیم به دندان‌پزشکی ارتباط دارد برخی طنز است و برخی نیمه طنز و برخی نیز تنها ارتباطی که با مقولۀ دندان‌پزشکی دارد این است که، یک‌دندان پزشک آن را نوشته است.
وی در بیان علت نگارش و چاپ کتاب اظهار نمود:
علت چاپ کتاب در درجه اول این است که به یک رضایت نسبی برسم، اینکه غیر از طبابت در این دنیا کار دیگری هم انجام داده‌ام که انشا اله مفید بوده باشد. دلیل دیگر اینکه شاید مطالعه این کتاب بتواند هم بر لب همکاران و هم سایر خوانندگان لبخندی بنشاند و نکته قابل‌تأملی برای ایشان داشته باشد و نکته آخر اینکه همان طورکه ازنام کتاب برمی آید حاوی نکاتی است برای آیندگان؛ همان گونه که امروزه ما از طریق نوشته‌های دیگران شواهد وقراینی از تاریخ کسب می‌کنیم، شاید هم زمانی که مانیستیم از طریق این کتاب افراددیگری بتوانند با نگاه یک دندان پزشک معمولی این زمان اطلاعاتی معمولی و سطحی درباره شرایط دندان پزشکی این روزگار بدست بیاورند.
درادامه  دکتر مزدک حاجی رسولی به اجرای آواز پرداخت و چند روایت داستانی توسط دکتر سیامک شایان و دکتر یلدا صادقی قرائت شد. همچنین دکتر شروان شعاعی با نمایش چند عکس به مرور زیبایی های طبیعت ایران پرداخت.
قابل ذکر است نشست‌های پنج‌شنبه‌های شعرو موسیقی دندان‌پزشکان پنج‌شنبه اول هر ماه باحضور دندان‌پزشکان هنرمند و سایر علاقمندان در محل تعاونی جامعه دندان پزشکی ایران واقع در کوی نصر خیابان علیالی غربی پلاک 92 تعاونی جامعه دندان پزشکی ایران برگزار خواهد شد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •